راه روشن
وبلژیون همسفر آزاده رحمانیان
چهارشنبه 25 مرداد 1396 :: نویسنده : آزاده رحمانیان
 

 

(به نام قدرت مطلق الله)

عملکرد لژیون چهارم همسفران ؛ لژیون کمک راهنما خانم آزاده رحمانیان

موضوع : سی دی علم 1

 

 


 

علم شامل کشف قوانینی میشود که آن قوانین بر راستی و درستی دلالت یا حقیقت دلال داشته باشد به عبارتی اگر ما قوانینی داشته باشی که بر راستی و درستی و یا حقیقت دلالت کنند به آن قوانین علمی میگوییم...

 

 

 

در ابتدا خانم آزاده خداوند را سپاس گفتند که بار دیگر در جمع همسفران قرار گرفتند سپس با مشارکت همسفران مبحث سی دی علم  را بدین صورت شرح و مورد بررسی قرار دادند...

همه چیز در طبیعت بر اساس قوانین قرارگرفته و چیز یا چیزهایی نیستند که خارج از قوانین طبیعت باشند،بر آفرینش قوانین لایتغیر حکم فرماست یعنی قوانین است که اگر ما متوجه آنها بشویم و با کنکاش خود آنها را به ثبوت رسانده به جهان معرفی کنیم آن میشود علم.مثلا در سم زدایی تجویز میکنند که فرد معتاد مثلا فلان دارو را به همان شربت و آمپول طی ساعت مشخصی مصرف کند و پس از طی دوره درمان بیمار به رهایی می رسد حال اینکه اینطور نیست یعنی اصلا سم زدوده نشده بلکه سمومی بر سموم موجود بر جسم بیمار افزوده شده پس محصولی حاصل نمی شود و بیمار هم رها نمیشود.چون آن علم من درآوردی بوده و اگر بر پایه قوانین علمی طبیعی مبتنی بر قوانین طبیعت بود محصولش هم محصول خوبی بود و پای نجات و رهایی بیمار هم به درستی و راستی درمیان بود.ما در کنگره همیشه بر مثلث دانایی (تفکر،تجربه،آموزش) تاکید داشته ایم.البته آن چیزی که ما  در آموزش بر آن تاکید میکنیم باید به درستی در آموزش اتفاق بیفتد،اگر خوب بررسی کنیم میبینیم آن چیزی که در آموزش باید اتفاق بیفتد علم است.درضمن این مطلب کوتاه را باید اضافه کنم و آن اینکه : زمانی که عملی از سوی یک نفر به دیگری آموزش داده میشود ناخودآگاه در درون آن شخص تغییراتی بوجود می آید یعنی علم چیزیست که از سوی کسی به دیگری قابل انتقال است در واقع آموزش علم و قوانین علمی به تنهایی به وقوع نمی پیوندد.یعنی یادگیری این قوانین به تنهایی و در یک محل یا جزیره محصور توسط شخص به خودش بدون حضور استاد و راهنما و تفویض آن علم از سوی او هیچ اتفاقی و آموزش در رهجو انجام پذیر نبوده و نخواهد بود.در ای خصوص تجربه حرف اول را میزند وگرنه درغیراین صورت تشکیل کنگره و این همه عوامل درگیر با این مشکل خانمان سوز در جامعه لزومی نداشت،هرکس چند جلد کتاب و جزوه می گرفت و میرفت در خانه خود می نشست میخواند و عالم می شد و تمام! و هروقت هم می آمد آزمونی میداد و قبول می شد و به او می گفتند شا یک راهنما هستی و این هم مجوزتان جهت تحصیل به دیگران،اما چنین چیزی امکان پذیر نیست. آموزش مرحله ایست که باید از یک شخص دانا و مجرب به شخص دیگری که فاقد دانایی و تجربه کافی است انتقال یابد.

این انتقال علم ممکن است در صور آشکار انجام بگیرد یعنی اینکه کسی بیاید در کلاس چند نفره حضور یابد و این آموزش را به نفراتی بدهد و یا ممکن است در صور پنهان صرت پذیرد،یعنی استادی در حلقه ای دیگر خارج از حلقه رهجو به او القا کند پس انتقال علم میتواند هم در صور آشکار و هم در صور پنهان باشد.البته آموزش ها هم میتواند در جهت علم باشد و هم در جهت تخریب!

آموزش به تنهایی انجام نمیشود یعنی باید دوطرفه باشد یا آموزنده یا آموزش پذیر،استاد و شاگرد، راهنما و رهجو. به همین خاطر است که میگوییم آموزش در جمع باید صورت گیرد،حالا در این جمع عوامل تخریبی ب خوبی میتوانند سواستفاده کنند و رهجو را از آموزش بازدارند.چگونه؟

1) با آموزش غلط و قلابی کاری کنند که فرد آموزش ناپذیر شود.

2) یک اتفاقی برای ما رقم بزنند که ما آموزش ناپذیر شویم.

در دوران رنسانس صد تا دویست سال هنر قبل از علم در اروپا جوشید و بوجود آمد علت هم این بود که حس اولین قوه به کار انداختن عقل است،اول حس می آید می جوشد و سپس عقل را به کار می اندازد و در این شرایط علوم تولید می شوند.اندیشه ای که انسان خودمرکزبین باشد و بخواهد همیشه دنبال قدرت باشد این دقیقا نقطه مقابل علم است.

درمورد قرون وسطی چون یک عصری است که تمام دنیا به عنوان تاریکترین عصر آن را می شناسند یعنی یک دورانی است که در آن دوران بشریت بیشترین آسیب را دیده و زمانش هم زمان کمی نبوده شاید نزدیک به هزارسال به طول انجامیده است.حال میخواهیم بگوییم چه تفکری باعث شد چنین عصری بوجود بیاید...؟!

علتش چیزی نیست جز یک سری تحریفاتی که در یک سری تعالیم الهی بوجود آمد ، اگر خوب بررسی کنیم میبینیم که قرون وسطی همزمان است با قدرتمند شدن کلیسای مسیحیت یعنی هرچقدر که می گذرد قدرت مالی و قدرت فرماندهی در اختیار کلیسا قرار می گیرد و در این وضعیت رشد میکند و یک تفکر دیگری که بود و اینکه ما (یعنی کسانی که در کلیسای مسیحیت هستند) کسانی هستیم که ارتباط مستقیمی با خدا داریم ، یک ارتباط خیلی نزدیکتر یعنی انسانها اشرف مخلوقات هستند و ما اشرف تر! به عبارتی اگر به علم آن زمان نگاه کنیم می گفتند زمین مرکز کائنات است و بقیه صور فلکی که به دور زمن می چرخند ، یعنی زمین مرکز عالم است و این تفکر آنقدر قدرتمند بود که هیچکس جرأت نداشت که بگوید چنین چیزی وجود ندارد ، مثلا مسیحی ها اعتقاد داشتند که مسیح پسر خداست اما اگر در سوره ال عمران نگاه کنیم میبینیم خود حضرت مسیح در جواب خداوند درمورد این سوال که آیا تو به مردم گفتی که من و مادرم را مثل خدا پرستش کنید پاسخ دادند که چنین حرفی نزدند و چیزی را که از آن آگاهی ندارند و در حقشان نیست را نمیتوانند بیان کنند.

اگر انسانی بخواهدد خودش را بالا ببرد بهترین راهش این است که کسانی را که با آنها ارتباط نزدیک دارند را بالا ببرد! اگر یک رهجو بخواهد خودش را مهم جلوه دهد میگوید :  راهنمای من اصلا رودست ندارد ، اصلا یک کنگره هست و یک راهنمای من و  ...! و یا کنگره را بالا می برد ؛ او هدفش احترام گذاشتن به آن شخص نیست بلکه هدفش این است که درواقع خودش را بالا ببرد،عکس این مطلب هم صادق است. و آن سیستم کلیسای مسیحیت که چنین تفکری پیاده کرد با این مسأله این مجوز را به خودشان دادند تا همه چیزهایی که هست را در اختیار بگیرند، حال برای اینکه هر کدام از ما بخواهیم در مورد چنین تفکراتی به حقیقت دست یابیم تنها راهش این است که علم را درک کنیم و اگر علم را یاد نگرفتیم هیچوقت حقیقت را متوجه نمی شویم ، وقتی علم در جهان زیاد شود انرژی هم زیاد می شود ؛ حال اگر انسانی بخواهد سطح انرژی اش را بالا ببرد باید علم را یاد بگیرد ... بخاطر همین است که پیامبر اسلام میگویند : ز گهواره تا گور دانش بجوی .

در کنگره با آموزشهایی که می گیریم و خدمت هایی که انجام میدهیم سطح انرژیمان بالا میرود و زمانی که سطح انرژیمان عوض شود احساسمان نسبت به دنیا عوض می شود.


نگارش :  همسفر مریم

 

 

نوع مطلب : عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 11 شهریور 1396 10:44 ق.ظ
سپاسگذارم عالی بود
جمعه 10 شهریور 1396 09:07 ق.ظ
خداقوت...بسیار عالی عزیزم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : آزاده رحمانیان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات