راه روشن
وبلژیون همسفر آزاده رحمانیان
                                    به نام هستی بخش جانها
     
   اولین و مهمترین موضوعی که باید در راس قرار بگیرد صورت مسئله اعتیاد است این صورت مسئله برای ما باز میکند اعتیاد چیست چرا شخص معتاد می شود و چگونه درمان می شود ما اگر برای هر مشکلی اول یک صورت مسئله طرح کنیم بهتر میتوانیم راه حل را پیدا کنیم هر قفلی کلیدی دارد .
       ضمن تشکر از اینکه وقت خودتان را در اختیارما قرار دادید لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید وبرایمان بگویید چگونه با کنگره اشنا شدید ؟

سلام دوستان لیلا هستم همسفر امیر
مسافر من با تخریب سه سال مصرف گل وارد کنگره شد و الانم پنج ماهه که با روش Dst همراه با داروی شفا بخش اوتی به راهنمایی اقای اکبری وراهنمایی خوب خودم خانوم ازاده ورزش مسافرم والیبال ورزش خودم دارت در حال سفر هستیم  .

۱.کمی از اسیب های که مواد مخدر در زندگی شما داشته است برایمان بگویید ؟

مواد مخدر اسیب های فراوانی به همراه دارد من ابتدا برای همسرم که بیست سال است که مواد مصرف میکند وارد کنگره شدم ولی هنوز اذن ورود همسرم نرسیده است ولی در ادامه پسرم که مصرف کننده گل بود به کنگره امد ولی اسیب های که در پی مصرف مواد مخدر که همسرم استفاده میکرد خیلی زیاد بود که مهمترین آنها از لحاظ مادی و جسمی بود ما خیلی چیزها از دست دادیم بخاطرتفکر واندیشه اشتباه و بیماری تشنج  که از مصرف بیش از حد مواد بود .

۲.ایا شماقبل از ورود به کنگره مسیرهای ترک اعتیاد را تجربه کرده اید کمی برایمان توضیح دهید ودر زمان مصرف مسافر شما چه مشکلات روحی و جسمی داشتند ؟

مسافر من که پسرم است سه سال تخریب داشت و کنگره اولین مکانی است  که اقدام به درمان کرده ایم ولی همسرم دوبار اقدام به ترک کرد  اول با قرص متادون که اصلا نتیجه ندید و یکبار هم با قرص های که در شبکه های ماهواره ای تبلیغ میکردند هیچ کدام نتیجه نداد بلکه به تخریب بیشتر هم کمک کرد و این قرص ها هم به مواد مصرفی قبلی اضافه شد .

۳.به نظر شما چرا اولین دستور جلسه در لیست دستور جلسات سالیانه صورت مسئله اعتیاد است؟

بنیان کنگره بر اساس درمان بیماری اعتیاد است و اولین و مهمترین موضوعی که باید در راس قرار بگیرد همین صورت مسئله اعتیاد است که برای ما باز میکند که اعتیاد چیست و چرا شخص معتاد میشود و چگونه درمان میشود ما اگر برای هر مشکلی اول یک صورت مسئله پیدا کنیم بهتر میتوانیم راه حل ان را پیدا کنیم وهر قفلی کلیدی دارد .

۴.به نظر شما هدف از انتشار صورت مسئله اعتیاد چیست و چه مقدار کمک به کسانی که خواهان رهایی از اعتیاد هستند میکند؟

هدف از انتشار  آگاهی و آموزش است و باید این علم در اختیار مردم قرار بگیردتا کسانی که خواهان رهایی هستند و هیچ راهی را برای رها شدن از بند اعتیاد پیدا نکردند و نا امید شدند این راه برایشان باز شود واز راه درمان با خبر بشوند و بدانند ترک کردن با درمان شدن متفاوت است و در کوتاه مدت امکان پدیر نیست و به قول جناب مهندس ترک کردن مثل یه مسافرت رفتن است که دوباره به انسان برمیگردد با انتشار صورت مسئله اعتیاد اطلاعات درستی در مورد اعتیاد در اختیار مردم قرار میگیرد و اینکه جای هست به نام کنگره ۶۰ که درمان میکند نه اینکه ترک کنند و با تخریب بیشتر برگردند.


۵.به نظر شما با توجه به اموزش های که در کنگره دیده اید چرا کسانی که مصرف کننده مواد هستند بعد از ترک های گوناگون دوباره اقدام به مصرف مواد مخدر میکنند ؟

به این دلیل است که شخص با مصرف مواد مخدر مواد شبه افیونی وارد جسم خود میکند و با این کار مواد افیونی بدن به مرور زمان از کار می افتد و بدن انسان برای ادامه زندگی احتیاج به این مواد دارد و چون این کارخانه ها از کار افتاده است شخص احساس نیاز میکند و به سمت مواد مخدر بازگشت میکند .

۶.چرا تا کنون پزشکان نتوانستند که راه درمانی برای اعتیاد ارائه بدهند و نقطه کور درمان اعتیاد در چه نهفته است ؟

به این دلیل است که پزشکان ما مشکلات ظاهری از قبیل بی خوابی ، پرش پا ،ابریزش بینی و استخوان درد و... را میبینند و برطرف میکنند و اصلا به مشکلات پنهان که شامل افسردگی تنبلی کم حوصلگی و ...که خیلی مهم است را نمیبینندو پزشکان فقط به منفی بودن یک ازمایش اکتفا میکنند ولی در اصل نقطه کور دراینجا است که شخص احتیاج به مواد مصرفی دارد و این از دید پزشکان پنهان است و برای همین مصرف کننده دوباره بازگشت به مواد دارد .

۷.خیلی از جوانان ما به صورت تفریحی یا تفننی مواد مصرف میکنند نظر کنگره ۶۰ در مورد این گروه و راه حل ارائه شده برای این افراد چیست؟

کنگره این افراد را نامزدهای اعتیاد می نامد و این افراد به زودی به ازدواج دائم مواد در می ایند و مصرف کنندگان قهاری می شوند وبهترین  کاری که میشود برای این افراد انجام داد  پیشگیری است و به انها اطلاعات و اگاهی بدهیم و معایب اعتیاد را برای انها بشکافیم تا بدانند انچه که نمیدانند و این دسته از افراد از اهمیت خاصی برخوردار هستند و حتما باید به انها توجه بیشتری بکنیم .

۸.به صورت مختصر کمی از روش DST برای کسانی که این مصاحبه را میخوانند و اطلاع و آگاهی  در مورد این روش ندارند بدهید ؟
این روش برای اولین بار در دنیا توسط مهندس حسین دژاکام برای درمان اعتیاد ابداع شد در این روش طی مدت ۱۱ماه به صورت پله های ۲۱روزه شربت OTرا کاهش میدهند و برای درمان کامل  حتما باید سه پارامتر را در نظر بگیریم جسم ، روان ، جهان بینی که باید هم زمان  هر سه باهم به جلو بروند ودر طول زمان سیستم های از کار افتاده جسم به حالت تعادل نزدیک می شود .

۹.به عنوان همسر و مادر یک مصرف کننده که مدتی است که تحت اموزش های کنگره است چه پیامی برای هم سفران تازه وارد دارید ؟

همه افرادی که وارد کنگره میشونداول برای رهایی مسافرانشان می ایند ودر ادامه متوجه میشویم که خود ما چقدر به این مکان احتیاج داشتیم پیشنهاد من به همه عزیزان این است که حرمت ها و قوانین کنگره را با جان و دل گوش کنید و به آنها عمل کنید تا بتوانیم این اموزشها را بگیریم و به آرامش برسیم چون ما هم در کنار مصرف کننده هایمان مورد تخریب قرار گرفته ایم و اصلا احساس ارامش نداریم وبا کاربردی کردن این اموزشها به ارامش میرسیم .

کلام اخر ؟

یه دعا میکنم  برای عزیزاتی که پیام کنگره به انها رسیده  ولی هنوز نتوانستند اقدام کنند یه راهی  برای آنها باز شود و به کنگره بیایند و از خدا تشکر میکنم که پیام کنگره را به من رساند و از جناب مهندس تشکر میکنم و از ایشان سپاسگذارم که بابت علم و دانشی که در اختیار ما قرار داده است و  این مکان مقدس را  محیا کردند تا ما بیایم و استفاده کنیم. اقای مهندس با این کار بزرگی که انجام میدهند  انسانها را احیاء میکنند و یه تشکر میکنم از تمام کسانی که در اینجا عشق میدهند و عشق دریافت می کنند و شماهم تشکر میکنم بابت زمانی که برای من گذاشتید .

من هم از شما تشکر میکنم بابت زمانی که در اختیارمن گذاشتید واز مصاحبه با شما خیلی لذت بردم .ممنون.

تهیه گزارش :همسفر الهام
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 4 مهر 1398 02:55 ب.ظ
خداقوت به خانم الهام عزیزوعرض تبریک به خانم لیلای عزیز
یکشنبه 31 شهریور 1398 02:18 ب.ظ
خداقوت به خانم الهام عزیز.
امیدوارم خدمتهای عاشقانه شما توشه راه ونوری شود درمسیر الهی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : آزاده رحمانیان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات